AK Gençlerden "Zeytin Dalı Harekatı"na Destek

AK Gençlerden "Zeytin Dalı Harekatı"na Destek

05 Şubat 2018 - 00:00

AK Parti Saruhanlı Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kayalar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, "Zeytin Dalı Harekatı"na destek olmak amacıyla Saruhanlı İlçe Jandarma Komutanlığı'na moral ziyaretinde bulundu.

Kışlada askerlerle görüşen Ak Gençler, ziyaret sırasında Türk bayrağı açarak fotoğraf çekildiler. Gençlerin ziyareti askeri kışlada büyük memnuniyet uyandırdı.

Gençlik Kolları Başkanı Kayalar, ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada "Zeytin Dalı Harekatı" ile devam eden operasyonlarda Türkiye’nin, terör örgütlerine ve destekçilerine gereken cevabı en güçlü şekilde verdiğini söyledi.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin bölgesinde, teröristleri etkisiz hale getirmek amacıyla 20 Ocak'ta başlatılan “Zeytin Dalı Harekatı”nın kararlılıkla devam ettiğini dile getiren Kayalar, şunları kaydetti;

"Ak Parti gençlik kolları olarak askerlerimizin yanlarında olduğumuzu göstermek ve moral vermek için böyle bir ziyaret planladık. Devletimizin gücü yadsınamaz bir şekilde bu operasyonla ortaya çıkmıştır. Yerli ve milli ihalar, sihalar, tanklarımız,helikopterlerimiz, roketlerimiz ve tüfeklerimizle terör hedeflerini yerle bir ediyoruz. Ülkemiz, terör örgütlerine ve destekçilerine gereken cevabı en güçlü şekilde veriyor.Yurdumuzu korumak ve düşmanla mücadele etmek için gönüllüyüz. Bizlere de gerek duyulursa seve seve canimizi vermek için hazırız. Rabbim milletimizi korusun ve ordumuzu muzaffer eylesin."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
JANDARMA ŞÜPHELENMEKTE HAKLI ÇIKTI
JANDARMA ŞÜPHELENMEKTE HAKLI ÇIKTI
Yaşlıları unutmadılar
Yaşlıları unutmadılar