Reklam
 • Reklam
Reklam

AK PARTİ MANİSA’DA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’Nİ VE 17 İLÇEYİ ALMAK İSTİYOR

AK Parti Manisa İl Başkanlığı 2019 yerel seçimlerine hazırlık çalışmalarıyla ilgili AK Parti Ege Koordinatörü MKYK Üyesi Murat Baybatur’un ve 11 ilçe belediye başkanının da katılımıyla parti binasında toplantı düzenledi.

30 Eylül 2018 - 19:21

AK Parti Manisa İl Başkanlığı 2019 yerel seçimlerine hazırlık çalışmalarıyla ilgili AK Parti Ege Koordinatörü MKYK Üyesi Murat Baybatur’un ve 11 ilçe belediye başkanının da katılımıyla parti binasında toplantı düzenledi.

AK Parti Manisa İl Başkanlığı yaklaşan yerel seçimler öncesi teşkilat toplantılarına başladı. İl binasında düzenlenen toplantıya, AK Parti Ege Bölge Koordinatörü, MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilleri Semra Kaplan Kıvırcık, Mehmet Ali Özkan, AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, AK Parti Manisa İl Kadın Kolları Başkanı Aynil Yavaş, AK Parti Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Ender Gök, İlçe Belediye Başkanları  ve partinin yürütme kurulu yönetimi katıldı.

Toplantıda konuşma yapan AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, yerel seçimler için hazırlıklara başladıklarını belirterek "Tüm ilçe ve belediye teşkilatlarımız ile birlikte yerel seçimlere hazırlanıyoruz. 24 Haziran seçimlerinde nerede yanlış yaptığımızı, nerede doğru hamle yaptığımızı konuştuk, istişare ettik. Tüm teşkilatımız ve milletvekillerimiz ile yerel seçim hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Yerel seçimlere 6-7 aylık gibi bir süreç kaldı. Çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Önümüzdeki süreç boyunca tüm ilçe belediye teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız ve milletvekillerimiz ile kapı kapı dolaşacağız. Her gün, her dakika sokakta olacağız ve yerel seçimlerde önce Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni ardından da rekor bir oy oranıyla ilçe belediyelerin de tümünü kazanacağız. Hedefimiz Manisa’daki tüm belediyelerinde AK Parti bayrağını dalgalandırmak olacaktır.” dedi.

AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur ise, teşkilata önümüzdeki yerel seçimlerin önemine vurgu yaparak şöyle konuştu: “Hepimizin bildiği gibi ülkemizde 5 yılda bir yapılan yerel seçimler var. AK Parti teşkilatları olarak her zaman olduğu gibi bu seçimlere de sıkı bir şekilde hazırlanıyoruz. Öncelikli hedefimiz vatandaşlarımızın gönlüne girmek, daha sonra da oylarına talip olmak. Hiç birimiz kendimizi kaf dağında görmememiz gerekiyor. Biz kocaman bir aileyiz. Birbirimizle sürekli olarak fikir alışverişinde bulunup, istişareler yapmalıyız. Türkiye’nin ileri gitmesinde her bir neferimiz önemli mücadeleler verdiğini görüyor ve bunun başlangıç noktasının yerelden geçtiğini biliyoruz. Bu kapsamda önce Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni alacağız, ardından ise ilçe belediyelerimizin tümünü kazanacağız.” ifadelerini kullandı.

Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Burak
  1 yıl önce
  Hadi beya herkes kendini düşünüyor,ne ailesinden bahsediyorsunuz siz ya.sanki hizmet için alacaksınız manisa büyükşehir belediyesini,millet yeniyor artık bu hikayeleri.bundan sonra benim için siyaset eşittir para.sizden öğrendim.
 • şenol gündoğan
  1 yıl önce
  utanmadan şimdi çıkıp oy isteyeceniz değilmi 5 yıl otur bir imar sorununu çözme oy verin vermedim oy bin yıl yaşayacam size oy yok muradiyeye hangi yüzle geleceksiniz gerçeği sizde yüzde yokki muradiyeye bekliyoruz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bunun adı tam anlamıyla VİCDANSIZLIK!
Bunun adı tam anlamıyla VİCDANSIZLIK!
Başkan Bartu'dan 10 Ocak mesajı
Başkan Bartu'dan 10 Ocak mesajı