BAŞKAN AKDAĞ’DAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

İYİ Parti Manisa İl Başkanı  Ümit Akdağ, 24 Haziran seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Akdağ, öncelikle AK Parti’yi başarılarından dolayı tebrik etti ardından ise özeleştiri yaptı.

27 Haziran 2018 - 15:05

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ümit Akdağ, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri sonrasında yaptığı değerlendirme açıklamasında, "Çok yeni bir parti olmamız ve birçok imkansızlıkla mücadele etmemiz maddi yetersizlikler olsa da bahaneler arkasına sığınmayıp çareler üreteceğiz.Daha fazla çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı  Ümit Akdağ, 24 Haziran seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Akdağ, öncelikle AK Parti’yi başarılarından dolayı tebrik etti ardından ise özeleştiri yaptı.

Başkan Akdağ açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"Aziz Milletimizin tercihlerine öncelikle saygı duyuyor ve kazanan Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan ile Ak Partili tüm arkadaşları tebrik ediyorum.Biz siyasetçiler iddialı olmak zorundayızdır iddiasız siyaset olmaz.Bu yüzden son ana kadar iddiamızı sürdürdük.Korkmadık yılmadık evet yorulduk ama pes demedik.Fakat herşey birazda kader demekki bizim için hayırlı değilmiş. Elbette bunları söylerken kendi eksik ve noksanlarımızı özeleştirimizi de atlayacak değiliz.Demek ki eksik yetersiz ve noksan yaptığımız birşeyler var. Bunların da oturup elbette değerlendirmesini yapacağız.Çok yeni bir parti olmamız ve birçok imkansızlıkla mücadele etmemiz maddi yetersizlikler olsa da bahaneler arkasına sığınmayıp çareler üreteceğiz.Daha fazla çalışacağız. Bu süreçte Milletvekilimiz Tamer Akkal’ı önce tebrik eder kendisine başarılar dilerim. Ayrıca en alt kademesinde ki her çalışanı, üyesi, yöneticisi, İlçesi ve zerre katkısı olan herkese teşekkürlerimi sunar haklarını helal etmesini dilerim. Allah herkesten razı olsun. Bizler bu millete kızmak küsmek azarlamak tercihine tafra atmak için bu görevlere talip olmadık aksine onlara daha iyi seçenekler sunmak için bu görevlerdeyiz mesajı aldık daha çok çalışmak ve kendimizi daha iyi anlatmak zorundayız."

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Cemal İşten
    8 ay önce
    Ümit başkan tabi okadar imkansızlığa rağmen beklediğimiz başarıyı sağlamamış olsakta hertürlü engellemelere, imkansızlığa rağmen güçlü bir gurupla meclise girdik.7 aylık pariyiz, birbirini yeni tanıyan il yonetimi canla başla sanki kırk yıllık dost gibi çalıstılar. Başta siz olmak üzere bütün İYİ partili arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Mücadelemiz ye başladı, eksiklerimizi, hatalarımızı görerek daha verimli çalısacağımıza eminim.Allah yar ve yardımcımız olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MURADİYE’DE GECE YARISI OPERASYONU
MURADİYE’DE GECE YARISI OPERASYONU
UZMAN HEKİM BİLAÇ’TAN ASPERGER SENDROMU AÇIKLAMASI
UZMAN HEKİM BİLAÇ’TAN ASPERGER SENDROMU AÇIKLAMASI