BAŞKAN MERSİNLİ MANİSASPOR'LA BULUŞTU

Manisa'nın geçmişten bugüne en büyük değerlerinden biri olan ve zor günler geçiren Manisa Spor'a en büyük destek AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli'den geldi.

11 Nisan 2018 - 22:51 - Güncelleme: 11 Nisan 2018 - 23:07

Manisa'nın geçmişten bugüne en büyük değerlerinden biri olan ve zor günler geçiren Grandmedical Manisaspor'a destek AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli'den geldi.

Manisasporlu futbolcu ve yöneticilerle buluşan Başkan Mersinli futbolcularla sohbet ederek kulüp olarak yaşanan sorunlar ile birebir ilgilendi.

Hoş görüntülere sahne olan yemeğin ardından futbolcularla halay çekerek Manisaspor'un yanında olduğunu gösteren Başkan Mersinli, "Manisa tüm değerleri ile bir bütündür. Siyaseti ile, tarihi ile, sosyolojik yapısı ile, mimarisi ile, coğrafyası ile, belediyeleri ile ve spor kültürü ile bir bütündür. Bunlardan biri farklı telden çalıyorsa başarı sağlanamaz. Bu değerlerin hiç birinde "bizim ki - sizin ki" ayrımı yapılamaz. Siyaset de tarih de sosyolojik yapı da mimari de coğrafya da belediyeler de spor da ancak ve ancak daha güzel ve daha gelişmiş bir Manisa inşa etmek için araçtır. Fakat bugün gelinen noktada maalesef bu şehrin çocukları üzülürken bazıları inadına kutlama yapıyorsa başımızı iki elimizin arasına alıp düşünmemiz gerek. Manisa için katkı sağlamayan değer Türkiye için de katkı sağlamaz. Bu sebeple biz Manisa'nın evlatları olarak birlikte gülmeli birlikte ağlamalı birbirimizin derdine derman olmalıyız. Biz bu şehre değer katacak olan her şeyin arkasında olduğumuz gibi Manisa Sporumuzun da arkasındayız. Kötü zamanlar ders çıkarma fırsatlarıdır. Bizim Manisalılar olarak Manisa için Manisa halkı ile birlikte çalışarak aşamayacağımız zorluk yoktur. Ve bunları da aşacağız" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Zillet' diyordu, kaybettiğini anladı, Bana oy verin demeye gitti
'Zillet' diyordu, kaybettiğini anladı, Bana oy verin demeye gitti
“ŞEHZADELER BELEDİYESİ İFLAS ETTİ!”
“ŞEHZADELER BELEDİYESİ İFLAS ETTİ!”