Reklam
  • Reklam
Reklam

CHP Genel Merkezin’den Manisa İl Başkanına Sert Uyarı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Manisa’da ilçe kongreleri çekişmeli bir şekilde devam ediyor.

07 Ocak 2020 - 13:03

17 ilçenin 9’unun kongresi tamamlandı, il delegesi en yüksek ilçelerden biri olan Salihli’de CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve ekibinin desteklediği konuşulan isim seçimi kazandı. Öte yandan CHP Genel Merkezi’nden Manisa İl Başkanlığı’na gelen yazıda, üyelerin yaptığı itirazlar nedeniyle ertelenen Şehzadeler ve Yunusemre delege seçimlerinin iptal edilmemesi kararı verildi. Ancak seçimlerin İl Başkanlığı tarafından tarafsız bir şekilde yürütüldüğüne olan inancın da kaybedildiği ifade edildi.

CHP Manisa’da kongre süreci tartışmalarla devam ediyor. Soma, Kırkağaç, Selendi, Alaşehir, Saruhanlı, Turgutlu, Salihli, Köprübaşı ve Demirci ilçelerinin kongreleri tamamlandı. Geri kalan 8 ilçenin kongresi ise Ocak ayı içerisinde tamamlanacak. En son merkez ilçelerden biri olan Yunusemre’nin 26 Ocak’ya yapılacak kongresiyle ilçe kongreleri sona erecek.

DELEGE SAVAŞI DEVAM EDİYOR

CHP’nin ilçe kongrelerinde delege savaşı aralıksız bir şekilde devam ediyor. Kulislerde Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel ve ekibi ile İl Başkanı Semih Balaban ve ekibi arasında kongre çekişmelerinin devam ettiği konuşuluyor.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
RUN LOJİSTİK Yönetim Kurulu Başkanı Çalışıroğlu’ndan 10 Ocak mesajı
RUN LOJİSTİK Yönetim Kurulu Başkanı Çalışıroğlu’ndan 10...
Manisa'da film gibi kovalamaca...
Manisa'da film gibi kovalamaca...