Esnafın Özdemir Sevgisi

Millet İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir seçim çalışmaları kapsamında esnafın gönlünü kazandı. İlçe merkezinde girilmedik dükkân, sıkılmadık el bırakmayan Özdemir’e esnafın sevgisi her geçen gün artıyor.

26 Şubat 2019 - 13:51

31 Mart yerel seçimlerine günler kala Millet İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan adayı İsa Özdemir vites arttırdı. Gün içinde ilçe merkezinde esnaf ziyaretleri yapıp, vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Özdemir, akşamları da merkeze bağlı mahallelere ekibiyle birlikte çıkarma yapıyor.

Önceki gün Yenicami, Doğu caddesi ve Kenzi Caddesi üzerinde girilmedik esnaf dükkânı sıkılmadık el bırakmayan Özdemir, “Hemşerilerimiz bizlere ve Millet İttifakına olan ilgisinden memnunuz. Sağolsunlar bizleri bağrına basıyorlar. Onlarla konuşuyoruz, dertleşiyoruz. Onlar bizden taleplerini iletiyor bizde kendilerine hizmet eden bir belediye vadediyoruz” diye konuştu.

HAZIRIZ

Önümüzdeki günlerde hazırladıkları projeleri de açıklayacaklarını ifade eden Millet İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir, “Projelerimiz hazır. Göreve hazırız. İnşallah halkımızın da teveccühü ile Şehzadelere hizmet eden bir belediye geliyor. Gece gündüz demeden çalışmaya sadece seçim dönemlerinde değil 5 yıl boyunca görev süremizde devam edeceğiz” diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ
HIRSIZLAR, ELLERİNDEKİ ÇUVALLARLA ÇUVALLADILAR
HIRSIZLAR, ELLERİNDEKİ ÇUVALLARLA ÇUVALLADILAR