Reklam
  • Reklam
Reklam

Genç Parti Manisa'da dolu dizgin geliyor

Türkiye’de yapılanma süreci devam eden ve 55 ilde il kongresini tamamlayan Genç Parti Manisa’daki teşkilatlanmasına da devam ediyor.

07 Aralık 2019 - 18:46 - Güncelleme: 09 Aralık 2019 - 20:53

Turgutlu, Yunusemre, Şehzadeler, Akhisar, Köprübaşı ve en son 1 Aralık tarihinde tek liste ile Saruhanlı ilçesinin kongresi gerçekleştirildi. 21 Aralık’ta ise Salihli İlçe kongresi yapılacak. Manisa’da Halil Öney başkanlığında hızlı bir yapılanma sürecine giren Genç Parti kısa sürede içerisinde 17 ilçede teşkilatlanmasını tamamlayacak. 29 Aralık tarihinde de il kongresini gerçekleştirecek olan Genç Parti Manisa İl Başkanı Halil Öney, gazetecilere yaptığı açıklama da şunları kaydetti: “Genç Parti olarak dolu dizgin geliyoruz. 'Yeniden Başlıyoruz' parolasıyla çıktığımız bu yolda Manisa’da kısa süre içerisinde 6 ilçemizin kongresini tamamladık. Önümüzdeki süreçte ise diğer ilçelerimizin de kongrelerini tamamlayacağız. Kısa bir süre içerisinde ülkesine dönecek olan Genç Parti Genel Başkanımız Cem Uzan’la birlikte de bu kutlu yolculuğumuzu taçlandıracağız. Türkiye artık gerçek siyasetle buluşacak. Özlem dinecek. Hasret sona erecek. Bize inanan vatandaşlarımızın umudunu boşa çıkarmayacağız.” İfadelerini kullandı.

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Halil Öney
    1 ay önce
    Birlikten kuvvet doğar bilincinde o*** kadrolarimizla hizmet vermekten mutluluk duyduğumuz bir konuda haber muhabirlerinin azimle rakiplerinize takdirle karşılıyoruz birlikten kuvvet dogarliliginin özverili calismalarinda başarılarının devamını temenni ederiz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bunun adı tam anlamıyla VİCDANSIZLIK!
Bunun adı tam anlamıyla VİCDANSIZLIK!
Başkan Bartu'dan 10 Ocak mesajı
Başkan Bartu'dan 10 Ocak mesajı