GÜLEN YÜZLERLE HİZMETE TALİP

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilli Genel seçimleri yaklaştıkça adayların saha performansları da artmaya devam ediyor.

08 Haziran 2018 - 16:44

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilli Genel seçimleri yaklaştıkça adayların saha performansları da artmaya devam ediyor. Her gün bir ilçede vatandaş ile buluşan akşamları da başka bir ilçe de iftar yapan MHP Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı Eczacı Nurullah Savaş sıcakkanlılığı ve güleç yüzü ile vatandaşın sempatisini toplamayı sürdürüyor. 

MHP Manisa 2.Sıra Adayı Nurullah Savaş klasik Türk siyasi tarihindeki soğuk siyasetçi algısının tam tersine güler yüzlülüğü, samimiyeti ve içten konuşmaları ile herkesin sevgisine mazhar oldu. Seçim çalışmaları sırasında vatandaşla kuruduğu diyalog ile sorunları not alan ve MHP’nin seçim taahhütnamesini anlatan Savaş 24 Haziran seçimlerinin bir dönüm noktası olduğunu altını çiziyor. 

Sarıgöl MHP İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Milletvekili Adayı Nurullah Savaş, yüzyıllardır Anadolu toprakları üzerinde oyunlar oynandığını belirtti. Savaş “24 Haziran seçimleri Türkiye’nin bölgesindeki rolünü, gücünü belirleyeceği bir seçim olacaktır. Yüzlerce yıldan beri haçlı ordusu ile başlayan ve FETÖ, PKK, DEAŞ ile devam eden Anadolu’yu parçalama çalışmaları Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin net duruşu ve tavrı ile adeta bozguna uğramıştır. Bizde bu partinin bir adayı olarak bu oyunların nasıl bozulduğunu ve Cumhur İttifakı’nın neden kurulduğunu vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Allah’ın izniyle 25 Haziran günü güçlü bir Türkiye, güçlü bir Manisa ile uyanacağız. Sizlerin desteği ile Manisa’da MHP Bayrağını dalgalandıracağız.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
O cinayet zanlısı yakalandı
O cinayet zanlısı yakalandı
Kurtlar ineklere saldırı
Kurtlar ineklere saldırı