“Hizmet edemeyeceksem Allah bana o makamı nasip etmesin”

Milletin Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir yukarı Çobanisa, Sancaklı İğdecik ve Sancaklı Bozköy Mahallelerine çıkarma yaptı. Vatandaşlarla buluşan Özdemir, “Biz hizmet belediyeciliği sözü veriyoruz. Hizmet edemeyeceksem Allah bana o makamı nasip etmesin” dedi.

20 Mart 2019 - 13:19

Yerel seçimlere sayılı günler kala Millet İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan adayı İsa Özdemir vites yükseltti. İddialı projeleri ve imarla ilgili açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Özdemir ekibiyle birlikte hizmet alamayan Yukarı Çobanisa, Sancaklı İğdecik ve Sancaklı Bozköy mahallelerinde seçmenlerle bir araya geldi.

Vatandaşların sorularını yanıtlayan ve projelerini anlatan Özdemir, bir vatandaşın “Biz artık hizmet istiyoruz” sözleri karşısında, “Ben hizmet belediyeciliği sözü veriyorum. Hizmet edemeyeceksem Allah bana o makamı nasip etmesin” diyerek cevap verdi.

BOZKÖY’E 2 KEMER SÖZÜ

Kiraz beldesi Sancaklı Bozköy’e göreve gelir gelmez 2 adet kemer yapacaklarını söyleyen Özdemir, “Türkiye’nin en erken kirazı bu bölgede yetişiyor. Ancak Sancaklı Bozköy mahallemiz maalesef bunu meyvesini yiyemiyor. Buranın tanıtıma ihtiyacı var. Bunu da biz yapacağız” dedi.

Mahallenin giriş ve çıkışına “Kiraz diyarı Bozköy’e Hoş geldiniz” yazılı iki kemer koyacaklarını söyleyen Özdemir, “Burada kiraz pazarı yapanlar yanında bunu da yapabilirlerdi. Ancak yapılmadı. Manisa’nın da buna ihtiyacı var. Kentin giriş çıkış kapılarının kemerle donatılması gerekiyor. Sorun değil o kemerleri de biz yaparız” dedi.

YÖRÜK FESTİVALİ

Sancaklı İğdecik Mahalle Sakinleriyle de buluşan Millet İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir burada Türkiye’nin en büyük Yörük Türkmen Şenliğini yapacaklarını müjdeledi. Özdemir, “İğdecik mahallemize geçen sefer geldiğimizde bunun sözünü vermiştim. Yine söylüyorum burada Türkiye’nin en büyük Yörük Türkmen Şenliğini yapacağız. Şehzadeler Belediyesi olarak ayrıca Karaağaçlı’da Göçmen Şenliği, Spil dağında Trekking festivali gibi projelerimiz de var. Sancaklı Bozköy mahallemiz bu şenlikle tüm Türkiye’nin tanıdığı bir bölge haline gelecek” diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Manisa'da dehşet sabahı!
Manisa'da dehşet sabahı!
MANİSA'DA FECİ KAZA: 3 ÖLÜ 2 AĞIR YARALI
MANİSA'DA FECİ KAZA: 3 ÖLÜ 2 AĞIR YARALI