İŞTE MANİSA'DA ÖN PLANA ÇIKAN O İSİMLER

Türkiye Cumhuriyet 24 Haziran seçimlerinden sonra yeni döneme geçti.

10 Temmuz 2018 - 14:07

Türkiye Cumhuriyet 24 Haziran seçimlerinden sonra yeni döneme geçti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ülkenin 1. Başkanı olarak görevine resmi olarak başladı. Kabine açıklandı. Manisalı 3 bakan kabine de yer aldı. 10 milletvekili ise Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Manisa’yı temsil edecek. Tüm bunlar geride kalırken gözler yerel seçime çevrildi. 

Özel Haber:Cemil SEVAL

Tüm Türkiye’de olacağı gibi Manisa’da da yerel seçim çok hareketli geçecek. Genel seçimler için yapılan ittifak yerel seçimlerde olmayacak. Buna göre belediye başkanlığı için çıkacak adayları kıyasıya bir mücadele bekliyor.

Manisa kamuoyunda heyecan yaratacak ve gerek kendilerinin düşündüğü, gerek teklif karşısında sıcak bakabilecek potansiyele sahip olan, gerekse de sürpriz isimleri siz okuyucularımız için derledik.

İşte Manisa’nın Büyükşehir, Şehzadeler, Yunusemre ve diğer ilçeleri için kulislerde konuşulan aday adayları;

Cengiz Ergün, Selçuk Özdağ, Ömer Geriter, Özgür Özel, Adnan Erbil, Berk Mersinli, Gökhan Karaçoban, Murat Baybatur, Mehmet Çerçi, Saadet Koşmaz, Ömer Faruk Çelik, Orkun Şıktaşlı,  Mesut Bayram Laçalar, Ahmet Tonguç, Murat Kümüştekin, Halil Tokul, Semih Balaban, Mehmet Güzgülü, Erdinç Yavaşlı, Mustafa Genç, Recai Berber,  Çağrı Tuatay, Serdar Bozyaka.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LEZZET LOKANTASI'NDAN 45 TÜRK BAYRAĞI
LEZZET LOKANTASI'NDAN 45 TÜRK BAYRAĞI
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ