İYİ PARTİ'DE İLK MERKEZ İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

İYİ Parti'nin uzun süredir beklenen merkez ilçe atamalarından birisi olan Şehzadeler İlçe Başkanlığı görevine tanınmış avukatlardan Güldane Dörtbudak getirildi.

15 Ocak 2018 - 00:00

İYİ PARTİ’DE İLK MERKEZ İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU


İYİ Parti’nin uzun süredir beklenen merkez ilçe atamalarından birisi olan Şehzadeler İlçe Başkanlığı görevine tanınmış avukatlardan Güldane Dörtbudak getirildi.

Manisa’da teşkilatlanma ve atama işlemlerine devam eden İYİ Parti, uzun süredir merak edilen merkez ilçe başkanlarından Şehzadeler İlçe Başkanı’nı belirledi. Geçtiğimiz Aralık ayı sonunda, Manisa’da İl Başkanı Tamer Akkal’ın göreve gelmesinin ardından ilçe başkanlıklarının atamalarına hız veren İYİ Parti, 17 ilçeden 9 ilçenin atamasını gerçekleştirmişti. En merak edilen merkez ilçelerden birisi olan Şehzadeler İlçe Başkanlığı görevine, Manisa’nın tanınmış ve başarılı avukatlarından Güldane Dörtbudak getirildi. İYİ Parti Manisa İl Başklanlığı binasında düenlenen rozet takdiminin ardından açıklama yapan İl Başkanı Tamer Akkal, “ Manisa’da teşkilatlanma çalışmalarına hızla devam ediyoruz. Son 1 aylık zaman zarfı içerisinde toplam 9 ilçemizin ilçe başkanlarını belirlemiştik. Bugün de ilk merkez ilçe olarak Şehzadeler ilçe başkanımızın atamasını gerçekleştirdik. Daha öncedende siyasi geçmişi bulunan, Manisa’nın tanınmış ve başarılı avukatlarından Güldane hanıma yeni görevinde başarılar diliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Güldane Dörtbudak kimdir?

1988 Ankara doğumlu olan Av. Güldane Dörtbudak, Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk bölümünden mezun ve son dört yıldır avukatlık yapmaktadır. İki dönem MHP Şehzadeler İlçe Başkan Yardımcılığı görevi yapan Dörtbudak, ayrıca Türk Hukuk Enstitüsü Manisa Şube Başkanlığı görevini yürütmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Manisa'da dehşet sabahı!
Manisa'da dehşet sabahı!
Manisa'nın kurtuluşunun 97'inci yılı kutlandı
Manisa'nın kurtuluşunun 97'inci yılı kutlandı