İYİ PARTİLİ GERİTER’DEN AK PARTİLİ MERSİNLİ’YE ZİYARET

İYİ Parti Manisa Milletvekili Adayı Ömer Geriter AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli’ye nezaket ziyaretinde bulundu. 

20 Haziran 2018 - 17:41

İYİ Parti Manisa Milletvekili Adayı Ömer Geriter AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli’ye nezaket ziyaretinde bulundu. 

AK Parti Manisa İl Başkanlığı’nda nezaket ziyaretinde bulunan Geriter, açıklamalarda bulundu. Geriter, Mersinli ile aralarında geçmişe dayalı bir dostluk olduğunu bugünkü ziyaretinde sadece bir nezaket amacıyla olduğunu vurguladı.

Geriter konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Öncelikle nezaket ziyaretimizi kabul eden AK Parti Manisa İl Başkanı ve yönetimine teşekkür ediyorum. Hepimizin bildiği gibi 20 kuşaktır Manisa’da esnaflık yapan Manisalılık ruhunu tam anlamıyla taşıyan bir ailenin cocuğuyum. Şahsımda buna bağlı olarak Manisa’da uzun yıllardır ticaretle uğraşan ve herkesimle kucaklaşmaya çalışan kişiliğimle bilinmekteyim. Bugün AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli’nin ziyareti sonrasında kamuoyunda çıkan bazı asılsız istifa söylentilerine karşın, şahsıma cevap hakkı doğmuştur. Sayın Berk Mersinli Manisalılık ruhunu tam anlamıyla taşımasından dolayı kendisiyle uzun zamana dayalı siyaset üstü iyi bir dostluğumuz bulunmaktadır. Mersinli’ye bugünkü yaptığım ziyaretinde önemi büyüktür. Türkiye Cumhuriyeti toprakları hepimizin. Siyaseti de yapmış olduğumuz söylemleri de birbirimizi kırmadan, birlik ve beraberliğimizi bozmadan yapmalıyız. Milletimizin bütünlüğü için siyaset olmazsa olmazıdır. Bizlerin üzerine düşen görev vatandaşımıza en iyi şekilde hizmet vermektir. Dövüşmek, birbirimizi kırmak değildir. Biz bugün Manisalının görmek istediği tabloyu çizdik. Mevkiler makamlar gelip geçicidir önemli olan yarın bu şehirde birbirimizin yüzüne bakabilmektir. İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı olarak çalışmalarımı tüm hızıyla sürdürdüğümü belirterek bundan sonraki süreçte de İYİ parti çatısı altında siyaset yapamaya devam edeceğim. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerini kullandı.

Başkan Mersinli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Geriter’e teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LEZZET LOKANTASI'NDAN 45 TÜRK BAYRAĞI
LEZZET LOKANTASI'NDAN 45 TÜRK BAYRAĞI
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ