KAÇİRE ADAY ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURDU

Manisa’da yıllardır AK Parti çatısı altında siyaset yapan, Yunusemre İlçe halkı tarafından sevilen Yuntdağı doğumlu Adnan Kaçire, Yunusemre Belediye Başkan Aday Adaylığı için resmi başvurusunu AK Parti Manisa İl Başkanlığı’na yaptı. 

14 Kasım 2018 - 16:23

AK Parti’de Belediye Başkanlığı aday adaylık için başvurular devam ediyor. Son başvuru tarihinin 12 Kasım’dan 16 Kasım’a uzatılmasıyla kamuoyu yoklaması daha net bir şekilde alınması hedefleniyor. Yunusemre İlçesi için ismi sıkça gündeme gelen, halk tarafından ve Manisa siyasetinde her kesim tarafından sevilen Adnan Kaçire, dün AK Parti Manisa İl Başkanlığı’na giderek İl Başkanlığı’na başvuru evraklarına teslim etti. Yunusemre ilçesinde büyük bir heyecan uyandıran Kaçire ismi, yaptığı başvuru sonrasında gazetecilere yaptığı açıklamada, “Mevcut Başkanımız Mehmet Çerçi’nin aday olmaması durumunda ya da farklı görevlere uygun görülmesi durumunda, aday gösterildiğimiz takdirde gece gündüz demeden halkımıza hizmet edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

"ELİMİZDEN GELENİN FAZLASINI YAPACAĞIZ"
Kaçire açıklamasına şu şekilde devam etti: “Büyükşehir ve Şehzadeler Belediye Meclis üyeliklerimizde edindiğimiz tecrübelerle Yunusemre ilçemizde Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurumuzu gerçekleştirdik. Öncelikle şunun bilinmesini isterim ki AK Parti belediyeciliğinin bulunduğu yerlerde ‘halka hizmet, hakka hizmet’ anlayışıyla çalışmalar sürdürülmektedir. Bizde bu doğrultu da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. AK Parti bayrağı altında yıllardır yapmış olduğumuz siyasette edep ve saygı çerçevesinde insanlara olan yaklaşımımızla, bugün meclis üyeliği görevimizi ve Manisa Ticaret Odası’nda meclis üyeliği görevimizi sürdürüyoruz. Yapmış olduğumuz başvurumuzda bizleri yalnız bırakmayan AK Parti Manisa İl Başkanımız Berk Mersinli’ye ve teşkilatına teşekkür ederek, 18 Kasım günü yapılacak olan temayül yoklamasında vatandaşlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Yunusemre İlçesinde mevcut başkanımız Sayın Dr. Mehmet Çerçi’nin de aday olmaması durumunda, bizlerin aday gösterildiği takdirde önce seçimi kazanmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağımızdan, seçimi kazandığımız takdirde de ilçemizin gelişmesi adına elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Rabbim çıktığımız yolda bizi mahcup etmesin.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ
Polis-Jandarma sınır hattında Jandarma'dan nefes kesen uyuşturucu operasyonu!
Polis-Jandarma sınır hattında Jandarma'dan nefes kesen uyuşturucu...