Karaağaçlıya Bahar geldi

Millet İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir ekibiyle birlikte Karaağaçlı Mahallesinde mahalle sakinlerince Belediye Başkanı gibi karşılandı. Kendisine gösterilen ilgiye kayıtsız kalmayan Özdemir, “Karaağaçlıya bahar gelmiş. Pazar günü sandıkta da Şehzadeler ilçemize bahar gelecek” diye konuştu.

25 Mart 2019 - 10:22

Millet İttifakının Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Sorasıyla Yeni Mahmudiye, Karaağaçlı ve Yeniköy Mahallelerini ziyaret eden Özdemir vatandaşlarla buluştu ve yapacağı projeleri anlattı.

Karaağaçlı Mahallesinde, mahalleli tarafından konfeti ve müziklerle karşılanan Özdemir, mahallenin gençleri tarafından omuzlara alındı ve mahalle sokakları “İsa Başkan” sloganlarıyla inledi.

Mahalle sakinlerine yapacakları projeleri anlatan Milletin Adayı İsa Özdemir kendisine gösterilen ilgiye de kayıtsız kalmayarak, “Karaağaçlı mahallemiz baharı getirmiş. İnşallah önümüzdeki Pazar günü de Şehzadeler ilçemiz baharı karşılayacak. Hep beraber ilçemizde baharı karşılayacağız” diye konuştu.

Şehzadeler Belediyesinin bazılarının iddia ettiği gibi yeni kurulan bir belediye olmadığını yineleyen Özdemir, “Bizim paramız yoktu hizmet etmedik demek yanlış olur. Manisa Belediyesinde de kapatılan İl Özel İdaresinde demirbaşlar belediyeye devroldu. Ayrıca belediye kurulurken bir bütçe verildi. Dolayısıyla “Benim param yoktu. Hizmet edemedim” demek olmaz. Biz sizlere hizmet etmeye geliyoruz” diye konuştu.

Karaağaçlının sorunlarını bildiğini belirten Özdemir, “Biz göreve geldiğimizde daha önce de söylediğim gibi burada Göçmen Şenliği düzenleyeceğiz. Daha önce bunun sözünü vermiştim. Verdiğim sözlerin tamamı geçerlidir. Zaten biz yapamayacağımız sözleri vermiyoruz” dedi.

Şehzadeler ilçesini yönetim bazında üçe ayırdıklarını belirten Özdemir, “Milletin Belediyesinde Karaağaçlı buradan yönetilecek. Belediyenin ekipmanlarını bu bölgeye koğuşlandıracağız. Dolayısıyla belediye hizmetleri size daha çabuk ulaşacak” dedi.

Özdemir konuşmasının ardından sokakları gezdi ve esnaflarla selamlaşarak hayırlı işler diledi. 

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muradiye yolunda feci kaza!
Muradiye yolunda feci kaza!
Sır perdesini cinayet büro araladı
Sır perdesini cinayet büro araladı