Kuşlubahçe Özdemir dedi

Millet İttifakı Adayları Orkun Şıktaşlı ve İsa Özdemir CHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel ile birlikte Kuşlubahçe Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Kuşlubahçeliler Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Özdemir’i “Seni başkan yapacağız” tezahüratlarıyla karşıladılar.

26 Mart 2019 - 11:05

5 yıldır alt yapı ve imar sorunu aşılamayan Kuşlubahçe Mahallesi Milletin adaylarını ağırladı. Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı ve Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel ile birlikte Kuşlubahçe Mahallesini ziyaret ettiler.

Mahalle girişinde konvoylar, konfetiler eşliğinde karşılanan Milletin adayları önce esnaf ziyaretinde bulundular. Ardından kahvehanede mahalle sakinlerine hitap ettiler.

MUTFAKTA YANGIN VAR

CHP Grup Başkan vekili Özgür Özel yerel seçimler öncesi memlekette ekonominin battığını belirterek, “Bugün mutfakta yangın var. Ülkede yangın var. Bunların kulağını çekmek için önümüzde de bir fırsat var. 31 Martta Milletin adayları projeleriyle, hizmet aşklarıyla sizin karşınızda olacak. Onlara güvenin ve desteğinizi esirgemeyin” diye konuştu.

EL ELE VERECEĞİZ

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı’da Şehzadelerde el ele vererek Kuşlubahçe’nin kanayan yarası İmar sorununu çözeceklerini ifade etti. Şıktaşlı, “Kuşlubahçe hizmetin en alasını hak ediyor. İnşallah 31 Mart sonrasında İsa Özdemir Başkanımızla el ele vererek sizi tüm dertlerinizden kurtaracağız” dedi.

MAHALLEYE GEÇİT YAPILACAK

Konuşmasının başında sözleri sürekli “Başkan Özdemir” tezahüratlarıyla kesilen İsa Özdemir Kuşlubahçe’ye vatandaşın kararına göre üst ya da alt geçit yapacaklarını müjdeledi. Özdemir, “Biz vatandaşa rağmen asla hiçbir şey yapmayacağız. Kuşlubahçeyi asla ötelemeyeceğiz. Hizmet etmek için talip olduğumuz bu görevde bizlere destek olun. Şehzadelerimiz ilimizin en gözde ilçesi olacak” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Manisa'da dehşet sabahı!
Manisa'da dehşet sabahı!
MANİSA'DA FECİ KAZA: 3 ÖLÜ 2 AĞIR YARALI
MANİSA'DA FECİ KAZA: 3 ÖLÜ 2 AĞIR YARALI