MAGİAD Başkan’ndan “siyasi nezaket” uyarısı

Manisa Genç İş Adamları Derneği Başkanı Ömer Geriter, yaklaşan yerel seçimler öncesi önemli açıklamalar yaptı.

28 Ocak 2019 - 10:31

Manisa Genç İş Adamları Derneği Başkanı Ömer Geriter, yaklaşan yerel seçimler öncesi önemli açıklamalar yaptı. Başkan Ömer Geriter, adayların seçim kampanyalarında Manisa için birleştirici bir dil kullanması gerektiğini ifade etti. İş dünyası olarak adaylardan siyasi nezaket kuralları içerisinde çalışmalar yapmasını beklediklerini belirten Ömer Geriter, “Dövüşmek, birbirimizi kırmak değildir” dedi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Manisa Genç İş Adamları Derneği Başkanı Ömer Geriter’den “siyasi nezaket” açıklaması geldi.

“ADAYLARIN ÜZERİNE DÜŞEN GÖREV MANİSA’YA HİZMET VERMEK” 

MAGİAD Başkanı Ömer Geriter açıklamasında adayların Manisa’yı ayrıştırıcı değil birleştirici açıklamalar yapması gerektiğini anlatarak, “Yerel seçim çalışmaları tüm partiler için start almış durumda. Ancak bir şeyi unutmamamız lazım, Türkiye Cumhuriyeti toprakları hepimizin. Siyaseti de yapmış olduğumuz söylemleri de birbirimizi kırmadan, birlik ve beraberliğimizi bozmadan yapmalıyız. Manisa için ayrıştırıcı değil, birleştirici ifadeler kullanılmalı. Milletimizin bütünlüğü için siyaset olmazsa olmazıdır. Belediye başkan adaylarının üzerine düşen görev vatandaşımıza en iyi şekilde hizmet vermektir” dedi.

“ÖNEMLİ OLAN MEVKİLER DEĞİL, BİRBİRİNİN YÜZÜNE BAKABİLMEK” 

Başkan Ömer Geriter’ “Dövüşmek, birbirimizi kırmak değildir. Adaylar Manisalının görmek istediği tabloyu çizmelidir. Mevkiler makamlar gelip geçicidir, önemli olan yarın bu şehirde hangi parti ya da düşünceden olursa olsun herkesin birbirinin yüzüne bakabilmesidir” diye konuştu.

“YEZİD GİBİ KAZANMAKTANSA HÜSEYİN GİBİ KAYBEDİN”

MAGİAD Başkanı Ömer Geriter son olarak şu ifadeleri kullandı, “Siyasetçilerin ve adayların asla unutmaması gereken önemli bir noktayı da ifade etmek istiyorum. Yezid gibi kazanmaktansa, Hüseyin gibi kaybedin... MAGİAD olarak Manisa için en doğru kararın yine halkın vereceğini ifade ediyor, tüm adaylara çalışmalarında başarılar diliyoruz”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LEZZET LOKANTASI'NDAN 45 TÜRK BAYRAĞI
LEZZET LOKANTASI'NDAN 45 TÜRK BAYRAĞI
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ