MAHALLELERDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde olduğu gibi Akhisar’da da altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerin üt yapısında hummalı bir çalışma yürütüyor.

06 Şubat 2018 - 19:35

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde olduğu gibi Akhisar’da da altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerin üt yapısında hummalı bir çalışma yürütüyor. Bu kapsamda Reşatbey ve Seyitahmet mahallelerinde de bozulan cadde ve sokaklarda onarım çalışması başlatıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’da altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan cadde ve sokaklarda düzenleme çalışması başlattı. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı Akhisar ekipleri tarafından Reşatbey ve Seyitahmet mahallelerinde alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulmuş olan cadde ve sokaklarda bakım onarım çalışmaları gerçekleştirildi. Yapılan çalışmaları Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, Reşatbey Mahalle Muhtarı İsmail Doğramacı ve Seyitahmet Mahalle Muhtarı Yaşar Ali Dalgıç ile birlikte yerinde inceledi. Çalışmalar için mahalle muhtarları, Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Manisa’da iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı
Manisa’da iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı
MURADİYE YOLUNDA TAKLA ATTI!
MURADİYE YOLUNDA TAKLA ATTI!