MANİSA İL GENELİNDE 4 KEZ BİRİNCİ OLDU

Halk arasında Diş Hastanesi olarak bilinen Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) kaliteden ödün vermiyor.

01 Temmuz 2017 - 00:00

Halk arasında Diş Hastanesi olarak bilinen Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) kaliteden ödün vermiyor. Manisa ADSM vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için gayret gösteriyor. Sağlık Bakanlığı tarafından son 5 yılda Manisa geneli yapılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri değerlendirmesinde 4 kez birinci olarak Manisa’nın en iyi ADSM olduğunu kanıtladı.   


2013 Yılında Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan denetimde Manisa genelindeki 15 hastane arasından 91 puanla üçüncü, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri arasında birinci oldu. 2014 yılı Aralık ayında Sağlık Bakanlığı değerlendirmesi sonucu Türkiye genelinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri arasında ilk olarak Bebek Dostu Hastane unvanı alan merkez oldu.  2014 yılında yapılan Sağlık Bakanlığı SHKS Değerlendirmesinde Manisa genelinde 15 hastane ve 4 ADSM arasından 98 Puanla birinci oldu.  2016 yılı sonu itibariyle Sağlık Bakanlığı Verimlilik Karne Değerlendirme sonuçlarına göre Manisa genelinde toplam 15 hastane ve 4 ADSM birinci oldu.  18 Mayıs 2017 tarihinde Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İzleme Ölçme ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı, Verimlilik ve Kalite Yönetimi Daire Başkanlığı koordinasyonunda hastanede yapılan 2017 yılı değerlendirme sonuçlarına göre Manisa genelinde Manisa ADSM zirvedeki yerini korudu. Hastane yönetimi bir yandan vatandaşları memnun etmek için çalışırken, bir yandan da personelin motivasyonunu artırmak için kültür ve doğa gezileri düzenliyor. Eskişehir, Kula, Bolu, İstanbul, Çanakkale, Antalya, Nevşehir, Denizli illere geziler düzenleyen hastane yönetimi, Ağustos ayında da Kazdağları ve Bozcaada gezileriyle devam edecek. 

 

Hastane yönetiminden yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Manisa halkımız başta olmak üzere Ege Bölgesi’ne en iy hizmete vermek için hem diş tabiplerimiz, hem de personelimiz var güçleriyle çalışıyor. Hizmeti vermenin yanında kaliteyi de elden bırakmıyoruz. Sağlık Bakanlığı tarafından 2013 yılından beri yapılan değerlendirmelerde Manisa’daki hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri arasında hep ilk sırada aldık. Bunun yanında personelimizin başarılarını artırmak için çeşitli kültür ve doğa gezileri de düzenleyerek birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Başarımızda emeği geçen diş tabiplerimize, personelimize kısaca emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyoruz. Bu başarı bize yeter.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muradiye'de ikinci kumar baskını
Muradiye'de ikinci kumar baskını
O isim nefes kesen operasyon sonrası Muradiye’de yakalandı!
O isim nefes kesen operasyon sonrası Muradiye’de yakalandı!