Reklam
  • Reklam
Reklam

Manisalı çiftçilerin tercihi ‘Denktaş Motor’

MANİSA’nın Şehzadeler ilçesinde açılan ‘Denktaş Motor’ 1 senedir müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Geniş ürün yelpazesi ve teknik destek anlamında da müşterilerinin isteğini karşılayan işletme, çiftçilerin kısa sürede tercih edileni haline geldi.

23 Aralık 2019 - 12:38

Bundan 1 yıl önce Şehzadeler ilçesi Arda Mahallesi Avni Gemicioğlu Caddesi(Eski Garaj yolu üzeri Ziraat Bankası Karşısı) üzerine açılan ‘Denktaş Motor’ perakende satışın yanı sıra müşterilerine servis anlamında da hizmet ediyor. 

Zincir çeşitleri, Pala çeşitleri, Süt Sağım Makine çeşitleri, Testere çeşitleri, Hamur Karma makineleri, İlaçlama motorları, Çim Biçme makineleri ve traktörleri, Çapalama makineleri, Su motorları, Burgu motorları, Zeytin silkme makinaları, Yüksel dal budama makasları, civata çeşitlerinin yetlili servisini, bakım ve onarımı hizmetini de yapan ‘Denktaş Motor’ aynı zaman da dünya da bir çok seçkin markanın da yetkili bayiliğini yapıyor. 

Bıçkı motor zincilerinin de bilenme işlerimlerini itinayla yapan ‘Denktaş Motor’ yukarı da saymış olduğumuz geniş ürün yelpazesinin yedek parça hizmetini de müşterilerine sunuyor.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
RUN LOJİSTİK Yönetim Kurulu Başkanı Çalışıroğlu’ndan 10 Ocak mesajı
RUN LOJİSTİK Yönetim Kurulu Başkanı Çalışıroğlu’ndan 10...
Manisa'da film gibi kovalamaca...
Manisa'da film gibi kovalamaca...