MANİSALI DOKTOR KANSER HASTALARININ UMUDU OLUYOR

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde doğan Dr. Musa Demir Türkiye'nin dört bir yanında kanser hastaları başta olmak üzere bir çok hastalığa şifa oluyor.

15 Ocak 2018 - 00:00

Hacettepe Tıp Fakültesi'nden dereceyle mezun olan Uzm. Dr.Musa Demir  Manisa başta olmak üzere birçok ilden ve yurt dışından kendisine ulaşan hastalara  danışmanlık hizmeti veriyor ve önerilerde bulunarak hastalıklarına şifa olmaya çalışıyor.

 Haber: Murat DAĞDELEN 

Manisa'da da birçok kanser hastasının iyileşmesine vesile olan Uzm.Dr. Musa Demir yapılmaz denileni yapıyor ve 4. evre kanser hastalarının bile doğru yöntemler uygulandığında iyileşebileceğini vurguluyor. Uzm.Dr. Musa Demir'in  hastalarından Kemal Tekayak'ın yakını Sibel Tekayak, Murat Dağdelen'e yapmış olduğu açıklamada:  "Hastamızın rahatsızlığından dolayı yaklaşık 3 ay önce doktora gittik ve kanserin neredeyse bütün vücuda yayılmış olduğunu öğrendik. Midede başlayan kanser, akciğer, karaciğer, lenfler, pankreas ve diğer organlara yayılmış durumdaydı. Doktor maksimum 4-5 aylık bir  süre verdi bize, sadece birkaç ay ömrünü uzatabiliriz  kemoterapilerle  ve hastanede alacağı tedaviyle dedi. Dr.Musa Bey'e ulaştık ve önerilerinden yararlanmaya başladık. 2. ayı bitirdik 3. ayımıza başladık, tedavimiz devam ediyor.Bugün ikinci pedimiz çekildi ve ondan çıkan sonuçta bütün tümörlerde yüzde elli küçülme olduğunu gördük. Takip eden onkoloji ekibimiz bile duruma çok şaşırdı ve ne yapıyorsanız devam edin dedi. Biz çok mutluyuz, umutlarımız dahada arttı, umarım bütün hastalarımızda aynı şekilde şifalarını bulurlar. Tedavilerini yarım bırakmasınlar ve mutlaka Dr.Musa Bey'i bulsunlar, söylediklerini harfiyen uygulasınlar, çünkü şu güne kadar ben ikinci pedi bekliyordum işin açıkcası ve bugün gerçekten de sonucun çok etkili olduğunu gördüm ve bütün hastalara şifa diliyorum." 

Kanser hastalarına umut kapısı olan Uzm.Dr. Musa Demir'in tavsiyelerine uyanlar mutlu oluyor ve umut dolu oluyor. Türkiye geneli birçok kanser hastasının şifa bulmasına vesile olan Dr. Demir, şifalı bitkilerin önemini vurguluyor ve tavsiye ediyor. Şifalı bitkilerin insanlık tarihi kadar eski olduğunu dile getiren Dr. Musa Demir yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Öncelikle şunu söylemeliyim ki hastalarımızın en büyük şifa kaynağı tavsiye ettiğimiz şifalı bitkilerden yapılmış tamamen doğal tıbben etkisi ve faydası kabul görmüş tıbbı bitkilerden oluşmaktadır. Şifalı bitki nedir ondan da kısaca bahsedecek olursam; Şifalı bitkiler insanlık tarihi kadar eskidir. İnsanlık tarihinin ilk günlerinden beri hastalıklar üzerine araştırmalar yapılmış, sınırlı kaynaklarla çeşitli tedavi yöntemleri geliştirilmiştir.

  "Yani yarım doktor candan yarım imam imandan eder" 

Bazı bitkiler vardır ki insanları kanserden kurtarır ya da yakalanmamanız konusunda size çok yardımcı olur. Yani sonuç itibariyle fitoterapide çok önemli ve mucizelerle dolu bir dünya var. Ve bu insanlık devam ettikçe sürecektir. Şifalı bitkilerin insan hayatı üzerinde etkisi çok büyüktür. Maalesef günümüzde insanlar tamamen kimyasal ilaçlara mahkum bırakılmış, asırlardır süre gelen bitkisel tedavi uygulamalarına kapılar şiddetle kapatılmıştır.  Yani yarım doktor candan yarım imam imandan eder. Hiçbir şekilde sağlığımızı tıp hakkında bilgi sahibi olmayan ve bu alandaki çalışmalarını kar elde etme amaçlı sürdüren kişi ya da kurumlara emanet etmemeliyiz. Ve şu anda günümüzün modern tıp uygulamaları ile birlikte bir çok meslektaşımın fitoterapiye de sempati ile baktığını görüyorum. Günümüzde pek çok seçkin üniversitelerimizde fitoterapi kürsüleri kurulmaktadır. İnşallah bu sahadaki çalışmalarımız sürekli olarak devam edecektir."

 Musa Demir Kimdir? 

Dr. Musa Demir 19.01.1968 yılında MANİSA/Turgutlu’da doğdu. 8 çocuklu bir çiftçi ailesinin 4. çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. İlköğretimini Turgutlu’da tamamlamıştır. Ortaöğretimini İstanbul Atatürk Fen Lisesinde Dönem-3 Birinciliğiyle Mezun olmuştur. Aynı yıl kazandığı Hacettepe Tıp Fakültesinden 1993 yılında mezun olmuştur. 1995-2000 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Aile Hekimliği branşında ihtisas eğitimini tamamlayıp 2000 yılında Aile Hekimliği Uzmanı olmuştur. 2002 yılında devlet kurumlarındaki görevinden istifa edip özel hastanelerde görev almıştır. Çeşitli dernek ve kuruluşlarda görevler alarak sosyal ve tıbb-i konularda çalışmalar yürütmüştür. Son 10 yıldır tamamlayıcı tıp, alternatif tedaviler ve özellikle fitoterapi (Şifalı bitkilerle tedavi) konularında yoğun ilgi ve araştırmalar içerisinde bulunmuştur. Halen bu konularda serbest hekim olarak Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri Arge Departmanında çalışmalarına devam etmektedir.

Reklam

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Yadigar ölmez
  2 ay önce
  Donuk omuza ve agrisina ne önerirsiniz sol hic kalkmaz oldu sanki aci haric agrisi durdu ama sag kopacak gibi agriyor ödem ve su var dediler3 hafta fizik tedavisi gördüm elektirik sıcak havlu sonrasinda fizyoterapis germe islemi hareket yaptirdilar olmadi siz ne önerirsiniz
 • Yadigar ölmez
  2 ay önce
  Donuk omuza ve agrisina ne önerirsiniz sol hic kalkmaz oldu sanki aci haric agrisi durdu ama sag kopacak gibi agriyor ödem ve su var dediler3 hafta fizik tedavisi gördüm elektirik sıcak havlu sonrasinda fizyoterapis germe islemi hareket yaptirdilar olmadi siz ne önerirsiniz
 • Salim Karatepe
  4 ay önce
  İsmim Salim Karatepe. Arkadaşım karın lenf bezi,testis ve akciğer kanseriydi.İnternet üzerinden Musa hocaya ulaşmış.Yaklaşık olarak ilk uç ay içinde kendisinde topar***ma oldu.Toplamda zannediyorum bir sene civarında kul***dı ve şu an Allah,ın izniyle hiçbir şeyi kalmadı. Bu yazıyı okuyanları şerefimle temin ederim ki anlattıklarımda en ufak bir abartı yoktur.Herkese şifalar diliyorum. Ama devletimiz fitoterapiye ve böyle doktorlara mutlak destek çıkmalı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muradiye yolunda feci kaza!
Muradiye yolunda feci kaza!
İlçe de doğalgaz sevinci
İlçe de doğalgaz sevinci