MEKTEBİM MANİSA KAMPÜSÜ MAGİAD İLE PROTOKOL İMZALADI

Önümüzdeki günlerde Manisa'ya açılacak olan "Mektebim" kolejleri Ege Bölge Müdürü İlker Söbeli, Manisa Genç İşadamları Derneği'ni ziyaret ederek indirim protokolü imzaladı.

07 Şubat 2018 - 17:14

5 yıl önce kurulan, Türkiye'de 61 tane şubesi bulunan, "Mektebim" okulları Manisa'ya açılıyor. Kuşlubahçe Mahallesinde bulunan 9 Bin 500 metrekare alan üzerine kurulacak olan sosyal ve kültürel alanlarıyla çocukların fiziksel, ruhsal ve zihinsel gelişimini destekleyen alt yapısıyla "Mektebim Manisa Kampüsü" 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında faaliyete başlayacak. 

"Mektebim" Ege Bölge Müdürü İlker Söbeli önümüzdeki günlerde faaliyete geçecek Manisa Kampüsü'nün Manisa ve kendileri için, çok önemli bir yatırım olduğunu belirtti. 

Söbeli bu kapsamda Manisa Genç İşadamları Derneği'ne özel bir ayrıcalık tanınacağını buna bağlı olarak yüzde 10 indirim protokolü imzaladıklarını ifade etti. 

MAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Geriter: "Türkiye genelinde başarılı projelere imza atmış endüstri 4.0 yaklaşımıyla anaokulundan liseye kadar devam eden yenilikçi eğitim programıları ile oldukça ses getirmiştir. Bugün burada gelişen ve büyüyen Manisamıza büyük bir arsa üzerine yapılacak olan "Mektebim Manisa Kampüsü" yetkilileriyle bir protokol imzaladık Manisa ile ilgili yapılacak olan yani şehrimize katmadeğer katacak her projenin arkasında durduk ve durmaya devam edeceğiz. Hepimiz için hayırlısı olsun." şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
S'ELİMİN YERİ ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÖZEL EĞLENCE PROĞRAMI
S'ELİMİN YERİ ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÖZEL EĞLENCE PROĞRAMI
Muradiye'de sokak çatışması: 3 yaralı, 4 tutuklama
Muradiye'de sokak çatışması: 3 yaralı, 4 tutuklama