MEYDANLARDA DEĞİL TARLADA İŞÇİLERİN YANINDA!

AK Parti Şehzadeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Tülay Şentürk, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı'nda Sancaklıiğdecik Mahallesi'nde kiraz bahçelerinde çalışan işçilerle bir araya geldi.

01 Mayıs 2018 - 14:34

AK Parti Şehzadeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Tülay Şentürk, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı'nda Sancaklıiğdecik Mahallesi'nde kiraz bahçelerinde çalışan işçilerle bir araya geldi.

Başkan Şentürk, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı dolayısıyla Sancaklıiğdecik Mahallesinde bulunan kiraz bahçelerine giderek bayramlarında dahi alın teriyle çalışıp para kazanan tarla işçileriyle birlikte kiraz topladı.

Haber: Murat Dağdelen

AK Parti Hükümeti'nin yaptığı reformlarla her zaman işçi ve emekçilerin yanında olduğunu dile getiren Başkan Şentürk," Bugün 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Günü bugün bizler meydanlara inmek yerine Sancaklıiğdecik Mahallemizde kendi bayramlarında dahi durmadan çalışan ter döken emekçi kardeşlerimizle birlikte olmayı tercih ettik. Bizler AK Parti hükümeti olarak yaptığımız reformlar, kanun ve yasalarla her zaman işçi ve emekçilerimizin yanında olduk. " ifadelerini kullandı.

"1 MAYIS AK PARTİ HÜKÜMETİYLE BİRLİKTE RESMİ TATİL OLDU"

 

1 Mayıs’ın AK Parti hükümeti döneminde resmi bir gün olarak ilan edildiğinin altını çizen  Şentürk “Bilindiği gibi 2009 yılından bu yana AK Parti hükümetimizin almış olduğu bir karar ile 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı ülkemizde resmi olarak kutlanmaya başlanmış ve o günden bugüne kadar her yıl büyük bir coşku ile kutlanmaktadır. Bizde AK Parti Şehzadeler Kadın Kolları olarak bu özel günde işleri gereği çalışmak zorunda olan kadınlarımızı ziyaret ederek onlarla hasbihal ettik ve onların İşçi Bayramını kutladık. Kadınlarımız hem siyaset hem de iş alanında büyük öneme sahip bir etkendir. Çalışma hayatının dinamiğidir. Bugün de SancaklIiğdecik Mahallemizde kiraz bahçelerinde kiraz toplayan kadınlarımız bunu en iyi şekilde göstermektedir. Ben bugün çalışmak zorunda olan tüm kadın işçilerimiz başta olmak üzere tüm işçilerimizin 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hatice Kocakuşaklı
    8 ay önce
    Tebrik ederim Başkanım gönüllerin Sultanı #Tülay #Şentürk
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Evlenecem ben" dedi 3 günde 25 bin lirayı kaptırdı
MURADİYE’DE KAÇAK VİSKİ OPERASYONU
MURADİYE’DE KAÇAK VİSKİ OPERASYONU