NURULLAH SAVAŞ'TAN KADİR GECESİ MESAJI

MHP Manisa Milletvekili Adayı Nurullah Savaş’tan Kadir Gecesi Mesajı 

09 Haziran 2018 - 17:10

MHP Manisa Milletvekili Adayı Nurullah Savaş’tan Kadir Gecesi Mesajı 

“Değerli Manisalı Hemşerilerim. Mübarek Ramazan’ın bu kutlu Kadir Gecesi bereketli ve rahmani bir hazinedir bizim için. Bu gecede nur yağmuruyla, mağfiret bolluğuyla inşallah müşerref olacağız. Kuran-ı Kerim’in indiği bu mübarek geceyi duayla, şükürle, vicdan muhasebesiyle geçireceğiz. 

Yüce Dinimize ızdırap verici bir şirk operasyonuyla sarsılmaktadır. Dünya’nın gözü önünde Gazze insanlık dramına sahne olmaktadır. Türkmen yurtlarında insanlık faciaları seriye bağlanmıştır. Türk-İslam alemine şiddet sarmalı, bağnazlık ve barbarlık vakaları kabus gibi çöreklenmiştir. Yüce Rabbimden Temennim Türk-İslam aleminin belini doğrultması, birlik ve bekasını kardeşlik bağlarıyla güçlendirmesidir. Türk -İslam coğrafyasını mesken tutmuş acı, kayıp ve ayrılıkların son bulması yegane dileğimdir. 

Kadir Gecesi’nde baştan ayağa kendimizi gözden geçirmemiz, manevi arınma, manevi yıkanma için el açmamız elzemdir. Unutulmasın ki, Yüce Allah kullarını ihmal değil, imtihan etmektedir. Kadir Gecesi bunun için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. 

Bu düşüncelerle aziz milletimizin ve Türk-İslam aleminin mübarek Kadir Gecesi’ni içtenlikle

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
O cinayet zanlısı yakalandı
O cinayet zanlısı yakalandı
Kurtlar ineklere saldırı
Kurtlar ineklere saldırı