Paşaköy Mahalle Muhtarı Tekel'den 10 Kasım mesajı

Paşaköy Mahallesi Muhtarı Recai Tekel’in,10 Kasım Atatürk’ü Anma günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

05 Kasım 2019 - 18:27

Muhtar Recai Tekel, Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 81’inci yıldönümünde saygı ve rahmetle andıklarını kaydetti.

Paşaköy Mahallesi Muhtarı Recai Tekel,  mesajında;  “Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük komutan ve eşsiz devlet adamı Ulu Önder Atatürk’ü, ölümsüzlüğe uğurladığımız günün 81’inci yıldönümünde minnet ve şükranla anıyoruz.

Türk milleti’nin bağrından çıkardığı Atatürk, son nefesine kadar milletimizin her alanda yücelmesi için çaba göstermiş, ileri görüşlülüğü, eserleri, barışçı kimliği ve evrensel düşünce yapısı onu dünyanın saygın liderlerinden biri haline getirmiştir. Ulu Önder Atatürk, kurtuluş savaşı ile Türk Milletinin yeniden ve daha güçlü bir şekilde tarih sahnesine çıkmasını sağlamış, Cumhuriyet ile de Türk insanına çağdaş uygarlığın kapılarını açmıştır. Bugün 10 Kasım bizler için, Atatürk’ü fikirleriyle, idealleriyle anma ve Cumhuriyetin değerlerini koruyarak ebediyete kadar yaşatma kararlılığını gösterme günüdür.  Cumhuriyetimizin kazanımlarını korumak, kollamak ve yeni nesillere aktararak sonsuza kadar yaşatmak en önemli görevimiz olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 80’inci yıldönümünde bir kez daha rahmet ve Minnetle anıyoruz.” İfadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muradiye'de ikinci kumar baskını
Muradiye'de ikinci kumar baskını
O isim nefes kesen operasyon sonrası Muradiye’de yakalandı!
O isim nefes kesen operasyon sonrası Muradiye’de yakalandı!