Savaş'a Memleketinde Sevgi Seli 

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Nurullah Savaş 9 yıl Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğü ve Milletvekili adayı olmak için istifa ettiği Selendi'de 400 araçlık Konvoy ile karşılandı. 

07 Haziran 2018 - 17:49

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Nurullah Savaş 9 yıl Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğü ve Milletvekili adayı olmak için istifa ettiği Selendi'de 400 araçlık Konvoy ile karşılandı. 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından 17 İlçede düzenlenen iftar programlarının Selendi ayağında MHP Milletvekili Adayı Nurullah Savaş yoğun ilgi ile karşılandı. Görev yaptığı süre içerisinde Selendi vatandaşlarla iç içe hizmet eden ve Selendili vatandaşların sevgisini kazanan Savaş İlçe girişinde 400 araçlık konvoy ile karşılandı. Kent meydanında düzenlenen iftar için alanı dolduran yaşlısı genci kadını çocuğu tüm hemşerileri ile tek tek el sıkışıp görüşen Savaş duygulu dakikalar yaşadı .Vatandaşlar dualarını iyi dileklerini ve temennilerini iftar öncesi Savaşa söylerken kent meydanında uzun kuyruklar oluştu. 

İftar yemeği sonrası konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Nurullah Savaş "Sizlere kavuşturan mevlama şükürler olsun. 17 ilçede 17 iftar programımız bugün Selendi'de. Genel Başkanımızın takdirleri ile Selendili bu kardeşiniz Manisa'dan 2. Sıra milletvekili adayı olmuştur. Bu memleketin hizmetindeyim. Sizler için belediye başkanlığım zamanındaki harcadığım tüm emeklerim hemşerilerime helal hoş olsun. Size hizmet vermekten gurur ve onur duyuyorum." dedi. 

24 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde göreve seçildiği takdirde güzel hizmetlerine devam edeceğini söyleyen Savaş "Seçildiğim takdirde Selendimize ne yapılması gerekiyorsa dün olduğu gibi bugünde yapılması için çalışacağım. Bu Memlekete bizim Manisa bizim Selendi bizim bizim başka gidecek bir yerimiz yok." dedi. 

"Bizim İttifakımız Cumhurladır" Gerçekleşecek olan seçimlerde hemşerilerinden destek isteyen Savaş "Bizim ittifakımız dış mihraklarla değildir. ittifakımız Yüce Türk milleti iledir. Bizim ittifakımız Cumhurladır, sizinledir. Sizlere büyük görev düşüyor, sizler eşinizle dostunuzla komşumuzla sandığa gidip Cumhur ittifakıyla buluşup Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin şanlı yükselişine destek olmalısınız. Ben bugün yakın ilginizden çok memnun oldum, sizlere teşekkür ediyorum. Benim için mevki makam yoktur, benim için bu memlekete bu millete hizmet edebilme noktasında yol neresi ise yolun sonuna kadar yolun sonu da ölümde olsa gitmek vardır. Bu herkes böyle bilsin. Necip Türk Milleti Manisalı hemşerilerim 24 Haziran'da Cumhur ittifakın iktidar yapacaktır. Bende Cumhur ittifakının milletvekili olursam Selendi için ne gerekiyorsa yapacağımın şimdiden sözünü sizlere veriyorum. Bizleri yalnız bırakmağınız için hepinize tek tek teşekkür ediyor, Cenabı Allah'a emanet ediyorum." dedi. 

Konuşma sonrası Milliyetçi Hareket Partisi Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Nurullah Savaş Selendili hemşerileri tarafından "Selendi seninle guru duyuyor" sloganları ile ayakta alkışlandı. 

Düzenlenen iftar programına MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar, Selendi MHP ilçe Başkanı Himmet Kurukoç, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa 

Genç, Manisa Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Balaban, Selendi Ülkü Ocakları Başkanı Şaban Akgün ve ilçelerden gelen ilçe ve ocak başkanları katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BU LEZZETLERİ TATMAYAN PİŞMAN OLUYOR!
BU LEZZETLERİ TATMAYAN PİŞMAN OLUYOR!
İYİ’ler iftarda buluştu
İYİ’ler iftarda buluştu