ŞEHZADELER İLÇE TEŞKİLATI SEÇİM STARTINI VERDİ 

AK Parti Şehzadeler İlçe Danışma Meclisi gerçekleştirildi. İlçe Başkanı Ahmet Tonguç burada yaptığı konuşmada, Şehzadeler ilçesinin seçim startını verdiğini belirterek:”Önümüzde yeni bir dönem var.

03 Nisan 2018 - 13:44

AK Parti Şehzadeler İlçe Danışma Meclisi gerçekleştirildi. İlçe Başkanı Ahmet Tonguç burada yaptığı konuşmada, Şehzadeler ilçesinin seçim startını verdiğini belirterek:”Önümüzde yeni bir dönem var.

Bu dönemde 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçim çalışmalarının startını vermiş bulunmaktayız. Ben inanıyorum ki birlik beraberlik içerisinde bu seçimlerden alnımızın akıyla çıkacak, Spil Dağı’nda AL ve AK bayrağımızı dalgalandıracağız.” İfadelerini kullandı. 

Partililerin yoğun bir katılımıyla Şehzadeler Belediyesi Rum Mehmet Paşa Bedeste’ninde gerçekleştirilen ‘Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi’nde gençlik kolları ve mahalle teşkilatları üzerinde “Gölgelerin üstümüze geldiği en zor zamanlarda, güneşin doğuşuna binlerce kez şahit olduk” yazılı pankart açarak, sloganlar attı. 

Danışma Meclisine AK Parti Manisa Milletvekilleri Selçuk Özdağ, Recai Berber, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Manisa İl Başkanvekili Selman Alkış, AK Parti il ve ilçe yöneticileri, gençlik kolları başkanları ve yönetimi, mahalle başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, partililer ve vatandaşlar katıldı. 

Başkan Tonguç, Danışma Meclisi’nde yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “AK Parti Şehzadeler ilçesinin her kademesi, hiç bir zaman yarın seçim yokmuş gibi çalışmadı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi bize durmak yakışmaz. AK Parti iktidarımız döneminde büyük bir atılım yaşayan Manisamız, eğitim, sanayi, tarım, hayvancılık, sağlık ve sosyal alanlarında da çok büyük gelişim gösterdi. Biz her yatırımı milletimizin bekası için gerçekleştiriyoruz. Şehzadeler ilçemize göreve geldiği günden bugüne her kesim tarafından sevilerek kucaklanan, yaptığı işler her kesim tarafından beğenilen Belediye Başkanımız Sayın Ömer Faruk Çelik’inde yaptığı işleri görmezden gelmek mümkün değil. Önümüzde yeni bir dönem var. Bu dönemde 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçim çalışmalarının startını vermiş bulunmaktayız. Ben inanıyorum ki birlik beraberlik içerisinde bu seçimlerden alnımızın akıyla çıkacak, Spil Dağı’nda AL ve AK bayrağımızı dalgalandıracağız.” 

“Biz, dünyanın her yerindeki mazlumlara ve mağdurlara yardım elini uzatmış ve uzatmaya da devam eden bir ülkeyiz. Bütün bunları yapabilmemiz için, iri, diri, bir, bütün ve en önemlisi de güçlü olmalıyız. Vatandaşlarımızla sürekli bir arada olmalı, onların dertleriyle dertlenmeli, mutlu günlerinde yanlarında olmalı, sürekli irtibat halinde olmalıyız. Herşeyin seçim olmadığını bilen ancak her an seçim varmış gibi çalışan AK teşkilatlar olarak, 2019 yılındaki büyük hedeflerimize elim adımlarla ilerlemeliyiz. Bunun için şimdiden gerekli çalışmaları yapmalı günü geldiğinde sandıklardan her zaman olduğu gibi halkımızın güvenini alarak büyük bir fark ile önde çıkmalıyız. 2019 seçimleri ile yeni cumhurbaşkanlığı sistemine geçerek ülkemizin 2023 – 2053 - 2071 hedeflerimize ulaşması için önündeki bütün engelleri aşmış olacağız.” 

Türkiye’de bulunan büyükşehirler arasındaki vatandaşlara sorulsa en memnun olmayan ilin Manisa olacağının altını çizen Başkan Tonguç sözlerini şöyle sürdürdü: “ 30 büyükşehir içerisinde büyükşehir olduğunu pişman olarak yaşayan tek tek halk Manisa halkıdır. Bu da Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin düzgün ellerde yönetilmediğinin bir göstergesidir. Aynı yasa ile yönetilen ama büyükşehirde yaşamaktan memnun olmayan halk, sadece Manisa’da vardır çünkü belediyeyi hizmet etmek yerine insanlara eziyet etmek için kullanmaktadır. Ulaşımda dönüşüm dediler; Ulaşımda da ne taşıyan memnun, ne taşınanın memnun. Herkes tarafından eziyet haline gelmiş bir ulaşım sistemine sahibiz. Kartlı sayaçla ilgili de yapılan değişiklikler kamuoyu tarafından takdirle karşılanmamaktadır. Kartlı sayacı zorunlu hale getirip, insanlara zulum ettiler. Farklı yollardan insanların paralarını almak için, her haneye aylık bakım ücreti adı altında para alarak, vatandaşları isyan etme noktasına getiriyorlar. Bu düzene dur demenin vakti geldi. AK Parti Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni alacak ve bu çileler bitecek.” 

AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi, protokol konuşmaları sonrası temenni ve önerilerin ardından sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tekel bayisinde sahte içki operasyonu
Tekel bayisinde sahte içki operasyonu
LEZZET LOKANTASI'NDAN 45 TÜRK BAYRAĞI
LEZZET LOKANTASI'NDAN 45 TÜRK BAYRAĞI