ŞEHZADELER KULİSLERİNE BOMBA GİBİ DÜŞEN İSİM MUSTAFA GÜREL!

Son başvuru tarihinin 12 Kasım’dan 16 Kasım’a uzatılmasıyla kamuoyu yoklaması daha net bir şekilde alınması hedefleniyor.

15 Kasım 2018 - 00:28

Son başvuru tarihinin 12 Kasım’dan 16 Kasım’a uzatılmasıyla kamuoyu yoklaması daha net bir şekilde alınması hedefleniyor. Bu süreçte Manisa’da bazı ilçelere rekor başvuru beklenilirken, bazı ilçelerde ise önemli isimlerin ön plana çıktığı gözlemleniyor. AK Parti’nin Manisa’da bulunan mevcut 11 Belediye Başkanı genel merkezden herhangi bir talimat gelmediği sürece aday olmayacağı geçtiğimiz gün İl Başkanı Berk Mersinli tarafından açıklanmıştı. Bunun üzerine mevcut AK Partili belediyelere de aday adayları isimlerinin konuşulması kaçınılmaz hale geldi.

İŞTE KULİSLERİ HAREKETLENDİREN O İSİM...

AK Parti’de mevcut başkanların olmalarına rağmen çoğu ilçede aday adaylık başvurusu yapılırken Şehzadeler ilçesinde herhangi bir ismin başvuru yapmaması ve o kanadın sessiz kalması dikkat çekmişti. 16 Kasım günü son başvuruların yapılacağı belediye başkanlık aday adaylarında flaş bir isim kulislerde konuşulmaya başlandı. Manisa’da doğup büyüyen, ticaret hayatını Manisa’da sürdüren, AK Parti İl yönetiminde aktif olarak görev yapan işadamı Mustafa Gürel’in ismi Şehzadeler Belediye Başkan Aday Adaylığı’na bomba gibi düştü. Gürel’in ismi heyecan uyandırırken, Ömer Faruk Çelik’in ise Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterilebilme ihtimali olduğu derin kulislerin gündemi haline geldi. Her kesim tarafından sevilen Mustafa Gürel şuan için sessizliğini korurken, gözler Ankara’dan gelecek aday listesine çevrildi. Şehzadeler’de bir çok ismin konuşulduğu ancak, Mustafa Gürel isminin oldukça sık telaffuz edilmesi, mevcut Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in de bir dizi ziyaretler ve temaslar bulunmak üzere Ankara’da bulunması, Şehzadeler’de yeni döneme mi yöneliyor sorusunu akıllara getirdi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ÜLKE SEVDALISI
    9 ay önce
    REİS NE DÜŞÜNÜRSE MİLLETİN FAYDASINADIR. MANİSA İÇİN NE DERSE BİZİM İÇİN EMİRDİR. MANİSADA ADAY ÇIKARMIYORSA VARDIR BİR BİLDİĞİ. REİS BU YOL DİKENLİ VE ZORLUDUR DEMİŞTİ. NE DEMEK İSTEDİĞİNİ ŞİMDİ DAHA İYİ ANLIYORUM. ARKAMA DÖNÜP BAKTIĞIMDA DİKENLERE TAKILIP KALANLARI GÖRÜYORUM. MENFAATİ İÇİN PARTİDE OLANLAR BELLİ OLUYOR. BU SEVDA MENFAAT İÇİN DEĞİL ÖNCE ALLAH SONRA VATAN İÇİNDİR. REİSİN MANİSADAN ADAY ÇIKARMAMASI BİRİLERİNİN ZORUNA GİDİYORSA İŞTE KAPI İŞTE YOL. HERKES KENDİ YOLUNA. SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞANA SELAM OLSUN.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ
Polis-Jandarma sınır hattında Jandarma'dan nefes kesen uyuşturucu operasyonu!
Polis-Jandarma sınır hattında Jandarma'dan nefes kesen uyuşturucu...