Cemil SEVAL

Cemil SEVAL

YENİ YÜZÜMÜZLE KARŞINIZDAYIZ!

14 Haziran 2016 - 00:00

www.manisahavadisleri.com yeni yüzüyle siz değerli okuyucularımızın karşısında diye başlayalım cümlemize.


Manisa’da yayın yapan, Manisalılara hizmet veren, Manisalıların haber sitesinden, en doğru, en hızlı ve en güvenilir haberleri siz değerli okuyucularımızla buluşturmaya başlayalı tam 2 yıl oldu. Farklı, ilkeli ve objektif bir şekilde sürdürdüğümüz yayın hayatımızda www.manisahavadisleri.com haber sitemiz, kurulduğu günden bu yana yaptığı haberlerle tüm sektörde kaynak bir site olmuş ve Manisa’da çok sayıda meslektaşımızın da beğenisini toplamıştır.


17 İlçesiyle Manisa’nın gören gözü, duyan kulağı olarak yürüttüğü yayın politikasıyla, tarafsızlık yolundan hiç bir zaman sağa sola sapmamış, yolunda dosdoğru ilerlemiştir. 2 yıl boyunca her ne kadar engellerle karşılaşsakta hepsini bir şekilde aşmış, özgün haberlerimizle güncelliğimizi koruyan bir site haline gelmişizdir. Manisahavadisleri olarak, dinamik ekibimizle teknolojiye hakim, internet haberciliği mantığını Manisalılara en iyi şekilde yansıtmaya çalıştık. Tüm Manisalıların sesini duyurmaya ve sorunlarına çözüm üretmek için çıktığımız bu yolda, gazeteciliğin temel ilkelerini yerine getirerek habercilik kriterlerine göre hareket etmekteyiz. Manisahavadisleri şimdi siz değerli okuyucularımızın yeni yüzüyle karşısında, hepimize hayırlı olsun diyor ve sözlerimizi burada noktalamıyoruz. Yazacağımız daha çok şey, yapacağımız daha çok iş var.


Yeni Dünya’nın teknolojik son donanımıyla tüm imkanlarını haber sitemizde siz değerli takipçilerimize aktarmayı düşünen www.manisahavadisleri.com ekibimiz, sitemizin haber temasını değiştirmeye karar verdi. Yeni dizaynıyla sitemiz takipçilerine daha güzel bir görünüm, daha sade haber akışıyla hizmet verecek olan havadis ailesi her geçen gün gelişerek, Manisa halkının hizmetine sunuldu.


www.manisahavadisleri.com Manisa’nın en çok takip edilen medya organlarından birisi olarak, Haberin Merkezi ve anında sıcak bilgileriyle farklı bakış açılarıyla göz doldurmaya devam edecek. Geliştirdiğimiz mobil temamızla birlikte bundan böyle daha çok içeriğe ulaşacak, herşeyden herkesten önce ilk sizin haberiniz olacak. Yeni tasarımımız sayesinde, haber okurken sıkılmayacak, bol resim, video galerili içeriklerle sitemizde kalma istediğiniz her geçen gün daha da yükselecek. 


Peki hepsi bu kadar mı? diyecekler olacak. Hayır; 'Şimdilik bu kadar’ diyoruz onlara. Ve siz değerli takipçilerimizi www.manisahavadisleri.com haber sitemizle baş başa bırakıyoruz. 


Bizi takip etmeye devam edin.


Herşey sizin için!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar