Murat DAĞDELEN

Murat DAĞDELEN

Bin yıllık Türk Yurdunda büyük oyun

25 Eylül 2017 - 00:00

Bugün yapılan bu bağımsızlık referandumuna Türkiye başta olmak üzere birçok ülke karşı çıkmakta İsrail hariç. Peki bu destekten ne anlıyoruz?  Bütün Dünyanın karşı çıktığı bu referandum Barzani denen ufak bir kabile reisi Siyonist köpeği inadından vazgeçmiyor. Ama burada ki asıl soru şu ona bu emri kim verdi?  Bin yıllık Türk Yurdun'da büyük oyunlar oynanıyor. Bu referandum Büyük İsrail Projesinin ilk adımıdır. Bu oyunu görme vakti geldi ve geçiyor kardeşlerim. 

Türkmen anaların yıllardır gözü yaşlı dinmeyen Türkiye hasreti sona ermelidir. Kerkük ve Musul öz kardeşleriyle gönülleri nasıl bir ise sınırları da bir olmalıdır. Bu oyunu bozmak büyük Türk Devleti'nin asli görevidir.  Türk Devleti bu oyunlara boyun eğmeyecektir. Soydaşların acı çekmesine imkan vermeyecektir. Bizler  aynı kavmin evlatlarıyız Kerkük ve Musul kaderine teslim edilemez. Bir gece ansızın geliriz diyen Liderleri sözünün arkasında durmaya ve geceyi beklememeleri gerektiğini artık müdahale  etmelerini temenni ediyorum. Bu Millet soydaşları için can vermeye ve can almaya hazırdır. Unutulmamalıdır ki cenk Türk'ün toyudur. Atalarımızın emrettiği gibi sınırlarımızda bir sorun varsa hele ki orada Türk'ler sorun yaşıyorsa yapılması gereken en doğru şey sınırları genişletmek olacaktır.

Buradan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin makam sahiplerine bir Türk olarak sesleniyorum; Kerkük, Musul Türk'ün öz vatanıdır. Yıllarca aramıza giren coğrafi sınırlar kaldırılmalı gönül coğrafyamız oluşturulmalıdır. Bu büyük Millet bunun bedeli neyse ödemeye her daim hazırdır. 5000 yıllık devlet geleneğimiz neyi emrediyorsa o yapılmalı bu kahpe oyun bozulmalıdır. Düzenleri başlarına yıkılmalıdır yoksa bu referandum olurda istediklerini yaparlarsa Türk'ün kanı daha çok akacaktır zalimin sesi çıkacak şiddeti gün geçtikçe artacaktır. Malum bölge bir kuklanın eline teslim edilmemelidir.

Ve son olarak diyorum ki; KERKÜK TÜRK'TÜR MUSUL TÜRK'TÜR VE TÜRK KALACAK

"Namus sözü geleceğim ben Kerkük

O itlere Yurt mu oldun sen Kerkük?"


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar