Murat DAĞDELEN

Murat DAĞDELEN

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ BİTİYOR DİYENLERE İTHAFEN

11 Eylül 2017 - 00:00

Türkiye Cumhuriyeti Devleti bitiyor diyenlere İthafen ...

Ötüken'den, bozkırın ıssız yaylalarından, Ergenekon'da demirden dağları erittiğimiz bu kutsal ateş 5 bin yıldır yanıyor ve kıyamete kadar yanmaya devam edecek.  Peki ne bu kutsal ateş? Bu kutsal ateş Cihan Hakimiyeti Mefkuresi ile başlayan, İlahi Kelimetullah Davasıyla taçlanarak devam eden bir yangın. Bu yangın gözle görülür bir yangın değil elbet. Bu yangın damarlarımızda ki akan asil kanın her geçen gün daha da alevlendirdiği bir gönül yangınıdır. 

 M.Ö 209 yılından bu tarafa Türkler Dünya'ya nizam verme ve  Adalet dağıtmak üzere Ordular kurup Devletler yıkmış Devletler kurmuştur. Tek bir gaye vardı oda Turan. O Kutsal Ateşin ortak ismi ezeldir değişmeyen kızıl elma Turan. Turan sadece Asya ve Avrupa değildir. Turan tüm Cihandır, Türk'ün ayak bastığı her karış topraktır. Nerede bir zalimin zulmü varsa mazlumlar Türk bekler. Tıpkı geçmişte Bosna'da günümüzde Suriye'de olduğu gibi.

Sevgili Kardeşlerim,

"Türkiye yıkılıyor, Türkiye'nin gidişi iyi değil, Devlet elden gidiyor" Diyenleri işitiyorsunuzdur illaki sokaklarda, kahvehaneler de, inanın şu olan olayların onda birini bir başka ülke yaşasa çoktan yıkılmışlardı. Umutların, hayallerin bittiği yerde yılmadan, yıkılmadan son nefese kadar  mücadele etmeliyiz. Türkiye için umudunu yitirenlere " Bizi tarih kitaplarında okursanız, satır aralarında bulursunuz. Ama tarihin kendisine bakarsanız, destanımızı okursunuz" diyoruz.

 İnanın tarih bu günleri yazacak. Bugün Çanakkale'de ki Atalarımız ile, Kürşad ile, Mete Han ile, Mustafa Kemal ve  Fatih Sultan Mehmed ile  nasıl övünüyorsak, yarında nesillerimiz bugün bizim yaptıklarımız ile övünecek. İçerde ve dışarıda sayısız düşman ile mücadele etmemize rağmen, diğer ülkelerde ki mazlumları es geçmeyen gören ve yardım elini uzatmaktan geri durmayan Türk Devletini ve Türk Milletini tarih kitapları altın harfler ile yazacak emin olun.

Umutlarınızı hayallerinizi kaybetmeyin bu karanlık ve puslu gecelerin elbet aydınlık sabahları olacak. Bu mücadelenin mükafatını bu Dünyada göremesek bile ebedi Ahiret yurdunda olacaktır. İşimiz vaktimizden çoktur. Bunun için doğruyu ama gerçek doğruyu öğrenip anlayıp anlatmak gerekir. 

-03.09.2017

-Murat DAĞDELENYORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar