YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI KAÇİRE'DEN TEMAYÜL ÖNCESİ AÇIKLAMA

AK Parti Yunusemre Belediye Başkan Aday Adayı İş Adamı Adnan Kaçire temayülde oy kullanacak partililere seslenerek, “Elinizi vicdanınıza koyarak, gerek Manisa’yı gerekse de Yunusemre’yi en iyi temsil edeceğinize inandığınız adaylara yönelik tercihlerinizi gerçekleştirin” dedi.

18 Kasım 2018 - 00:59 - Güncelleme: 18 Kasım 2018 - 01:09

AK Parti Yunusemre Belediye Başkan Aday Adayı İş Adamı Adnan Kaçire temayülde oy kullanacak partililere seslenerek, “Elinizi vicdanınıza koyarak, gerek Manisa’yı gerekse de Yunusemre’yi en iyi temsil edeceğinize inandığınız adaylara yönelik tercihlerinizi gerçekleştirin” dedi.

AK Parti’de uzatılan aday adayı başvuruları sonrasında, Türkiye’nin dört bir yanında eş zamanlı olarak temayül yoklamaları gerçekleştirilecek. Partililer Manisa’da 19 Mayıs Kapalı Spor Salonu’na giderek, görmek istediği belediye başkan aday adaylarının isimlerini işaretleyerek internet üzerinden oy kullanacak. Temayül öncesi AK Parti’den Yunusemre Belediye Başkan aday adayı, Manisa’nın sevilen ve tanınan isimlerinden iş adamı Adnan Kaçire açıklamalarda bulundu. Kaçire, birlik beraberlik mesajı vererek, partililere gönüllerince inandıkları isimlere oy kullanması yönünde bütünleştirici bir açıklamada yaptı.

KAÇİRE, “ÖNEMLİ OLAN İSTİKAMET VE SAMİMİYET”
Kaçire ifadesinde şunları söyledi: “Kıymetli kardeşlerim, davamızın çok kıymetli neferleri; Hepimizin bildiği üzere önümüzde yerel seçimler var ve bizler AK Partili belediyecilikle Türkiye’nin dört bir yanını tanıştıracağımız gibi Manisa’da da bu işi taçlandırmak için gece gündüz çalışacağız. Teşkilatımızın kararının ne denli önemli olduğunu yarın hep birlikte göreceğiz. Herkes yarın temayül alanına giderek, elini vicdanına koysun ve hangi bölgede hangi ismi belediye başkanı olarak görmeyi arzuluyorsa onun ismini oylasın. Hiç bir kimsenin etkisinde kalmayın. İlçenizi en iyi kim temsil edecekse, vatandaş kimi arzu ediyorsa onu tercihte bulunun. Teşkilatımız temayülde doğru isimlere oy kullansın ki vatandaşımızın sesine o kadar iyi karşılık verebilelim. Bizler AK Parti çatısı altında yıllardır birer nefer olarak siyaset yapmaktayız. Bugün geldiğimiz süreçte aday adaylık başvurusunda bulunduk ancak, aday oluruz ya da olmayız sonuç olarak aday olan arkadaşımızın etrafında kenetlenerek ilk önce büyükşehir de daha sonra da Yunusemre ilçemizde AK Belediyecilik bayrağını dalgalandıracağız. Önemli olan istikamet, önemli olan davamız, önemli olan samimiyet ve tevazu. Öncelikle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a daha sonra temayülde oy kullanacak vatandaşlarımıza, genel merkezimizdeki yetkililerimize başarılar diliyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ
Polis-Jandarma sınır hattında Jandarma'dan nefes kesen uyuşturucu operasyonu!
Polis-Jandarma sınır hattında Jandarma'dan nefes kesen uyuşturucu...