YUNUSEMRE'DE HEYECAN UYANDIRAN İSİM ADNAN KAÇİRE

AK Parti Belediye Başkanlığı aday adaylık için başvuruları resmen almaya başladı.

13 Kasım 2018 - 12:35 - Güncelleme: 13 Kasım 2018 - 13:55

Son başvuru tarihinin 12 Kasım’dan 16 Kasım’a uzatılmasıyla kamuoyu yoklaması daha net bir şekilde alınması hedefleniyor. Bu süreçte Manisa’da bazı ilçelere rekor başvuru beklenilirken, bazı ilçelerde ise önemli isimlerin ön plana çıktığı gözlemleniyor. AK Parti’nin Manisa’da bulunan mevcut 11 Belediye Başkanı genel merkezden herhangi bir talimat gelmediği sürece aday olmayacağı geçtiğimiz gün İl Başkanı Berk Mersinli tarafından açıklanmıştı. Bunun üzerine mevcut AK Partili belediyelere de aday adayları isimlerinin konuşulması kaçınılmaz hale geldi.

KULİSLERİ HEYECANLANDIRAN İSİM ‘KAÇİRE'
AK Parti’de Yunusemre İlçesi’ne bir kaç aday resmi olarak başvuru yapsa da kamuoyunda ismi sıkça konuşulan, Yuntdağı bölgesinde doğup büyüyen ve halk tarafından sevgiyle karşılanan bir isim ön plana çıktı. Manisa Büyükşehir ve Şehzadeler Belediyesi Meclis Üyesi olan, ayrıca Manisa Kuyumcular Odası Başkanlığı görevini sürdürmüş, Manisa siyasetinde her kesim tarafından sevilen birey olan Adnan Kaçire derin kulislerin son günlerde en çok konuşan ismi haline geldi. Kaçire’nin konuyla ilgili sessizliğini koruduğu gözlemlenirken, Yunusemre ilçesinde bu isim büyük bir heyecan uyandırdığı ifade edildi. 

ADNAN KAÇİRE KİMDİR?
1969 Manisa Yuntdağı doğumlu. Siyaset hayatına 10 yıl önce AK Parti çatısı altında başladı. Kaçire, 10 yıllık süre içerisinde AK Parti Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. 2014 yılında Manisa’nın Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde Şehzadeler ve Manisa Büyükşehir Belediyesi meclis üyeliğine getirildi. Manisa Kuyumcular Odası Başkanlığı görevini de sürdürmüş olan Kaçire, ticari hayatında ise inşaat, kuyumculuk ve tarım sektörüyle uğraşıyor. Kaçire ayrıca Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi üyeliği görevine de devam etmektedir.
Kaçire evli ve 2 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ
Polis-Jandarma sınır hattında Jandarma'dan nefes kesen uyuşturucu operasyonu!
Polis-Jandarma sınır hattında Jandarma'dan nefes kesen uyuşturucu...