Yunusemre'ye Şehircilikte Uzman Aday Adayı

Manisa’nın sevilen mühendislerinden, İnşaat Yüksek Mühendisi Abdullah Tekin AK Parti’den Yunusemre Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu.

21 Kasım 2018 - 10:58 - Güncelleme: 21 Kasım 2018 - 14:18

Uzun yıllardır Manisa ve ilçelerinde mühendislik faaliyetleri kapsamında projecilik, teknik danışmanlık, müteahhitlik ve kentsel dönüşümle ilgili danışmanlık yapan Abdullah Tekin’in aday adayı olması halkta heyecan uyandırdı. Manisa’nın nüfus bakımından en büyük ilçesi aynı zamanda  sanayisiyle, tarım alanlarıyla, imara açılacak konut alanlarıyla önem arz eden Yunusemre Belediyesi’ne, planlama konusunda uzman genç tecrübeli bir mühendisin aday adayı olması olumlu karşılandı.

MÜSİAD MANİSA KURUCU BAŞKANLIĞI YAPTI
Bununla beraber Abdullah Tekin, Ülkemizin ekonomik açıdan kalkınmasında önemli rolü olan yerli ve milli sermayenin oluşmasına katkı sağlayan MÜSİAD’ ın Manisa da 2012-2015 yılları arasında kurucu başkanlığını da yapmıştır. Abdullah  Tekin MÜSİAD Manisa başkanlığı döneminde şehrin  sanayisinin , tarımının  gelişmesine destek olmak amaçlı önemli faaliyetlerde rol almış başarılı çalışmalara imza atmıştır. Abdullah Tekin, MÜSİAD faaliyetleri kapsamında Manisa’ da ki kentsel dönüşüm çalışmalarına destek olmak amacıyla , geçen sene önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’yi Manisa Merkez deki iki belediye başkanıyla birlikte ‘’Manisa Kentsel Dönüşüm Çalıştayı’na’’ davet ederek Manisa’da ki kentsel dönüşüm çalışmalarına da katkı sağlamıştır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LEZZET LOKANTASI'NDAN 45 TÜRK BAYRAĞI
LEZZET LOKANTASI'NDAN 45 TÜRK BAYRAĞI
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ
MANİSA'NIN ZİRVE KEYFİ